Hakkımızda

ChatKeyfim tarafından 23 Aralık 2023 tarihinde eklendi, 177 Okunma ve 0 Yorum aldı

Chat Keyfim Hakkımızda

Chat Keyfim, Türkiye’de sohbet platformlarına yön verip, liderlik etmek ve kullanıcılarının kendilerini en rahat hissettikleri yer olabilmek amacı ile 2023 yılında yayın hayatına başlamıştır.

İnsanların belirli kurallar dahilinde, birbirleri ile tanışabileceği, kaynaşabileceği, hem eğlenip hem de sohbet edebileceği bir topluluk oluşturma gayesi ile kocaman bir aile olduk.

Kuralların amacı, sohbet odaları içerisinde kaliteli, seviyeyi ve aile ortamını korumaktan öteye de gitmemektedir.

%100 Ücretsiz ve Kayıt Olma Zorunluluğu YOK!

Standart sohbet sitelerinden olmaktansa, tüm ziyaretçilerin birbiri ile etkileşime geçebildiği sosyal bir ağ, bir topluluk olabilmek amacı ile yeni bir düzen yaratma ilkesini taşıyan Chat Keyfim, sunduğu hizmette kullanıcılarından hiç bir ücret talep etmediği gibi, kayıt olma zorunluluğu da koşmamaktadır.

Dolayısı ile dilediğiniz bir rumuzu seçip, sohbete başlayarak, anonim biri olabilir, kendiniz paylaşmadığınız sürece de bilgilerinizin gizliliğini koruyabilirsiniz.

Binlerce insanı bir araya getiren, gerek Türkiye gerekse de Dünya’nın çeşitli noktalarında ki gurbetçileri buluşturan topluluğumuz ile ilgili istek, öneri ve şikayetleriniz için bize yazabilir, bu vesile ile de site yönetimi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçilerimizden gelecek geri bildirimleri önemsediğimizi hatırlatarak, kendimizi daha ileriye taşıyabilmemiz için önerilerinizi dinlemekten memnuniyet duyacağımızı da belirtmek isteriz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.