Şifreniz yoksa boş bırakın.
ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Mobil Sohbet Odaları

Mobil Sohbet Odaları

Mobil Sohbet Odaları

Güzel zaman geçirmek isteyenler için Mobil Sohbet Odaları platformumuzu ziyaret edebilirsiniz. Kolayca sitemize giriş yapabilir ve konuşma başlatabilirsiniz.

Seviyeli Sohbet

Sanal ortam suiistimale çok açık bir alandır. Bu nedenle sohbet ortamında istenmeyen konuşmalara maruz kalabilirsiniz.  Ancak sitemizde sohbet ortamı seviyeli biçimde gerçekleşmektedir.  Sitemizin bazı kuralları vardır ve bütün kullanıcıların bu kurallara uyması istenir. Örneğin başkalarının ırk, dil, din cinsiyet gibi özelliklerine hakaret edilmemesi beklenir. Site içerisinde kurallara aykırı davranan kişilerin hesabı silinmektedir. Ayrıca kullanıcılar da site iletişim bilgilerine rahatsız oldukları durumları iletebilir.

Sohbet Odaları

Chat sitemizde başka kişilerle sohbet edebilmek için öncelikle kaydınızın olması gerekir. Gerçek isminizi yazmak zorunda olmadan belirlediğiniz bir rumuzla sitede ilerleyebilirsiniz. Mesajlaşmak istediğiniz kişiyi önce profilden inceleyebilirsiniz. Ancak kendi profilinizi de iyi şekilde doldurursanız, karşıdaki kişiler de sizi daha iyi tanıyabilecektir. Vereceğiniz bilgiler gerçek olursa, sanal ortamdan sağlıklı ilişkiler kurmanız kolaylaşır. Ancak sohbet odaları büyüsüne kapılmadan güvenliğe de dikkat etmeniz gerekir. Çünkü sanal ortamda yeni tanışan kişilerin gerçek niyetleri her zaman belli olmayabilir. Muhabbet ederken sizden kişisel bilgilerinizi alarak dolandırma işlemi yapanlar olacaktır. Bu yüzden kimlik numarası gibi önemli bilgileri yeni tanıştıklarınıza vermemeniz gerekir.

Seviyeli Sohbet içerisinde sohbet ederken sadece sohbet değil chat de yapabileceksiniz. Hoş Sohbetler.

 

Mobil Sohbet Odaları

Mobil Sohbet Odaları


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 14-05-2020

Kategori: Sohbet Odaları

Görüntüleme: 493 Defa

Bir cevap bırakın.